Учасники STEEL FREEDOM запропонують концепції для реалізації соціально значущого проекту в Маріуполі

08 серпня, 2019
Однією з конкурсних категорій стала розробка проекту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м. Маріуполь.
#

Соціальний офіс - єдиний простір для швидкого надання соціальних послуг населенню з урахуванням сучасних інформаційних технологій із забезпеченням умов для людей з фізичними можливостями.

При розробці проекту студентам рекомендується звернути увагу на основні умови архітектурно-планувальних рішень:
Розміри ділянки під забудову 46,5 х 77,41 м (3600 м. кв.). Площа забудови орієнтовно 966 м. кв.

Поверховість - 3 поверхи

Застосування сітки колон не менше 6 х 8 м

Довгопрольотні рішення в спеціальних зонах (вхідні групи, фоє тощо)

Наземний паркінг

Застосування металоконструкцій в каркасі будівель і оздобленні (фасадні панелі, касети, металеві декоративні елементи і ін.)

Завантажити конкурсне завдання

Замовником виступає Маріупольська міська рада.

Сергій Захаров, заступник міського голови м. Маріуполь:

«Шановні студенти, ми пропонуємо вам стати частинкою тих поліпшень і вдосконалень, які відбуваються сьогодні в місті Маріуполь згідно зі стратегією розвитку. Завдяки вашим новаторським ідеям, ми побудуємо соціальний офіс з приймальнею міського голови, який не тільки виконає соціально значущу функцію для населення міста, а й стане магнітом на туристичному шляху по місту Марії. Наше бачення - трьохповерхова будівля з оригінальною архітектурою, яке буде асоціюватися з містом Маріуполь, з урахуванням всіх вимог енергоефективності, доступності та вимог державних будівельних норм».

Нагадаємо, Маріупольська міська рада виступила замовником Steel Freedom 2018 у категорії «Створення проекту житлового будинку в сегменті доступного житла в м. Маріуполь» в номінації для молодих архітекторів. На даний момент проект з будівництва соціального житла вже пройшов тендер і знаходиться у розробці і відповідає європейським стандартам. Об'єкт стане знаковим, як для Маріуполя, так і для країни в цілому, так як це перший в Україні житловий будинок в металевому каркасі. Детальніше

Реєстрація команд учасників конкурсу STEEL FREEDOM 2019 стартує 1 вересня і триватиме до 30 вересня. Термін подачі проектів до 6 листопада.

Асоціація Український центр сталевого будівництва (УЦСБ) виступає організатором конкурсу шостий рік поспіль.
Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.
Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР.
За підтримки: Національної спілки архітекторів України.