Учасники STEEL FREEDOM розроблять проект бізнес-центру в інноваційному парку UNIT.City

01 серпня, 2021
#

Згідно з першим технічним завданням конкурсу студентам необхідно запропонувати реалізацію проекту бізнес-центру у м. Київ. Замовником проекту виступає девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

• Розташування об'єкту – м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 8
• Площа забудови – 5525м2
• Максимальна кількість поверхів – 7


При розробці архітектурної концепції  використовувати сучасний архітектурний стиль та запропонувати концептуальне проектне рішення, яке може бути виконане насамперед в металевих конструкціях.
Архітектурні рішення мають гармонійно поєднати бізнес-центр з сусідніми будівлями інноваційного парку UNIT.City.
Конструктивна форма повинна бути безпосередньо пов'язана з архітектурним виглядом і планувальними рішеннями із застосуванням металевих конструкцій в каркасі.

Завантажити технічне завдання «Створення проекту бізнес-центру у м. Київ».


Конкурс STEEL FREEDOM 2021 стартує 1 вересня.
Реєстрація команд-учасників з 1 по 30 вересня. Термін подачі проектів до 1 листопада, фінал конкурсу відбудеться 27 листопада 2021 р.


Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування сталевих конструкцій як пріоритетного матеріалу будівництва, шляхом створення ефективних, інноваційних рішень для клієнтів.

Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.
Офіційні партнери:  Метіпол, Tekla, SketchUpЛІРА-САПР, GRAPHISOFT Center UkraineSVL, STANDARTPARK, KRAFT Deckensysteme UkraineRuukki.
За підтримки: Національної спілки архітекторів України.