Призери конкурсу Steel Freedom 2020 та куратор відвідали наймасштабніше Expo 2020 Dubai

11 жовтня, 2021
#

Генеральний партнер конкурсу компанія Метінвест відзначила найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій від команд-учасників STEEL FREEDOM особливим призом. Команда-переможець в номінації від Метінвест відправилася 1 жовтня 2021 разом з куратором в архітектурну подорож на Експо-2020 у Дубаї.

 

Богдан Бондарчук, Тетяна Гут, Тарас Компанієць, команда М-235, яка розробила проект стадіону у м. Маріуполь, відвідала наймасштабнішу світову виставку Експо 2020 у Дубаї.

До команди призерів приєднався кращий куратор конкурсних команд за рейтингом 2020 року Андрій Богданович Пелех, викладач із Львівської політехніки.

«Конкурс Steel Freedom для нас знаковий та надзвичайно успішний. Беручи участь у конкурсі ми з самого початку мріяли отримати архітектурну подорож! І мрія здійснилася. Ми досі не можемо повірити, що сьогодні на власні очі побачили архітектуру і місто майбутнього. Бажаємо кожному учаснику пережити ці вибухові емоції і захват від кожного метру Експо 2020 у Дубаї», - поділилися учасники подорожі.

 

Більше фото у альбомі на Facebook.

Враження конкурсантів та куратора у відео.

 

А ми нагадуємо, що одна з конкурсних команд 2021 року разом зі своїм куратором також відправиться на @expo2020dubai
Успіхів та перемог!