Призери Steel Freedom відвідали Biennale Architettura 2023 у Венеції

12 червня, 2023
#

Автори кращого проєкту Steel Freedom 2021 в номінації від генерального партнера конкурсу компанії Метінвест провели незабутню архітектурну подорож до Італії.

Через повномасштабне вторгнення рф команда В-430 – Валерія Гончаренко, Аліна Янко та Каміла Ващенко з Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», змогли скористатися своїм подарунком лише цього року.

Ділячись враженнями від поїздки молоді архітекторки відмітили: «Відвідування Biennale Architettura 2023 стало для нас захоплюючим та незабутнім досвідом. Виставка здивувала нас різноманітністю та оригінальністю представлених проектів,  відкрила сучасні підходи, які використовують архітектори у своїй роботі. Цікаво, як проєкти створюються на перетині сучасних тенденцій, інновацій та традицій, що притаманні країнам-учасницям. Це справді нагадує лабораторію, де немає необдуманих чи необґрунтованих рішень. Неабияке враження справили інтерактивні інсталяції, які дозволили нам стати часткою творчого процесу та сприяли взаємодії з творцями. Особливо хотілося б відзначити павільйони скандинавських країн, де були представлені варіації осучаснених традиційних інтер'єрів, павільйон Чехії, де увага була представлена експозиція, сконцентрована на повсякденних проблемах архітекторах, пов'язаних з вигоранням та понаднормовою працею, а також павільйон Латвії, де у імітації супермаркету на полицях були представлені муляжі продукції, на кожному з яких показані варіанти вирішення архітектурної проблематики для представлених країн світу.

В цілому, Biennale Architettura 2023 – крутий івент, який надав нам незабутні враження та надихнув на подальшу дослідницьку роботу у світі архітектури. Раді, що мали можливість бути частиною цієї події, яка розширила наше уявлення про сучасну архітектуру та надала натхнення.

Хочемо побажати учасникам наступних років наснаги та впевненості у собі. Це те, що дозволить вам сміливо підкорювати будь-які горизонти. Досліджуйте нові ідеї, експериментуйте з формами, матеріалами та концепціями. Пам'ятайте, що участь у конкурсі – це вже велика перемога, бо ви отримаєте досвід, а кожен проект має потенціал стати визнаним. Тож розповідайте свою унікальну історію крізь призму архітектури та насолоджуйтесь етапами розробки! Всім успіхів!»

Бієналє-фото


Бієналє-2


Бієналє


Бієналє-3


Бієналє-4


Бієналє-5