Додаткова номінація STEEL FREEDOM 2018 від компанія Trimble

09 листопада, 2018

Провідний світовий розробник програмного забезпечення для BIM-проектування компанія Trimble подарує триденне інтерактивне онлайн навчання з базового курсу "Моделювання в Tekla Structures" переможцям конкурсу, а також призи в додаткових номінаціях.

#

Компанія Trimble підтримує студентський конкурс Steel Freedom з 2015 року. Спостерігаючи за динамікою розвитку, зрозуміло що драйв йде від студентів і їх прагнення бути краще - рухатися вперед. Міжнародна команда розробників Tekla Structures спільно з представником - компанією Аркада, з великим передчуттям стежить за ходом проведення ювілейного конкурсу і ми готові допомогти всім активним студентам.

Зустрічі Trimble зі студентами відбулися 18, 19, у Львові і 21 вересня в Дніпропетровську завдяки організаторам конкурсу. Крім цього авторизований реселлер на Україні - компанія Аркада взяла участь на відкритих TEA MEETUP в Києві. Ми докладніше показали з чого почати використання Tekla Campus і як використовувати цей інструмент у підготовці проектів для участі в конкурсі Steel Freedom.

Ті студенти-учасники, хто не залишить поза фокусу такий критерій відбору фінальних робіт, як графічне зображення сталевих несучих конструкцій каркасу за допомогою безкоштовного інструменту Tekla Campus отримають гарантовані призи від Trimble. Інформаційна модель несучих конструкцій каркасу виконана в Tekla Campus допомагає студентам, як в зв'язці і з архітектурною частиною, так і в скоєнні розрахунків.

Успіхів вам і до зустрічі!

Повідомив Денис Купцов, представник компанії Trimble

Призи Trimble:

- триденне інтерактивне онлайн навчання з базового курсу "Моделювання в Tekla Structures" для переможців конкурсу
- онлайн майстер-клас з Основ моделювання металоконструкцій в Tekla Structures для всіх учасників конкурсу