Завершується презентаційний тур конкурсу STEEL FREEDOM 2018 з містами України

28 вересня, 2018

У вересні організатори STEEL FREEDOM 2018 провели презентації конкурсу студентам провідних архітектурно-будівельних ВНЗ України.

#

Команда STEEL FREEDOM провела презентації конкурсу понад 500 студентам в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Національному авіаційному університеті, Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Харківському Національному університеті будівництва і архітектури, Полтавському національному технічному університеті ім . Ю. Кондратюка, Львівській політехніці, Львівському Національному аграрному університеті й Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

На зустрічах організатори докладніше розповіли про конкурс, етапи і особливості його проведення, представили конкурсні завдання цього року, акцентувавши на основних завданнях, необхідних при виконанні конкурсних проектів.

«Нас як організаторів дуже радує залученість студентів в проект, бажання додатково вчитися й розвиватися. У деяких навчальних закладах проект конкурсу буде зарахований, як курсова робота в кінці семестру », - прокоментувала Тетяна Колчанова, керівник Steel Freedom.

Нагадаємо, прийом конкурсних проектів буде завершено 1 листопада в 12.00 дня.

Організатором конкурсу виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, за підтримки Групи Метінвест, компаній GreenCoat / SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla / Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale, а також Національної спілки архітекторів України.

ФОТОАЛЬБОМ