Визначено переможця STEEL FREEDOM в номінації для молодих архітекторів

13 грудня, 2018

11 грудня в Маріуполі команди-фіналісти представили свої конкурсні проекти в категорії «Створення проекту житлового будинку в сегменті доступного житла в м Маріуполь» в рамках фіналу конкурсу STEEL FREEDOM в номінації для молодих архітекторів.

#

В цьому році STEEL FREEDOM розширив свої горизонти запуском додатковій номінації для практикуючих архітекторів і конструкторів до 35 років, перед якими була поставлена ​​відповідальне завдання - створення першого в Україні проекту житлового будинку в металевому каркасі з подальшою його реалізацією. Замовник проекту - мерія м Маріуполь.

Три команди фіналістів М96, М80, М95, а також три команди учасників, запрошені замовником - міською радою м Маріуполь, презентували журі та гостям свіжі і сміливі архітектурні задуми із застосуванням сталевих рішень з урахуванням багатофункціональності, комфортності і енергоефективності.

За результатами голосування журі, переможцем конкурсу STEEL FREEDOM в номінації для молодих архітекторів в категорії «Створення проекту житлового будинку в сегменті доступного житла в м Маріуполь» та володарем сертифікату в 150 000 грн. став проект:

М96

Щепетнов Дмитро, головний архітектор Praktika

Колмаков Євген, головний архітектор Praktika

Ворончук Микола, архітектор Praktika

Цюпин Євген, головний інженер Praktika

2-е місце і сертифікат в 50 000 грн. отримав проект:

М80

Трітко Сергій, архітектор студії Bilas design

Третє місце і сертифікат в 50 000 грн. отримав проект:

М95

Головатюк Аліна, архітектор «Ardis»

Організатором конкурсу виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, за підтримки Групи Метінвест, компаній GreenCoat/SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla/Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale, а також Національної спілки архітекторів України.

Медіа-партнери: Pragmatika, Architect, BuildPortal, DesignTalk, DomusDesign, Platforma, Proektant, Property Times, ProfBuild, ProfiDom, Vertaki, Хата, Капстроительство, Будівельний журнал, Соцпортал, КіевVласть, BusinessLifeToday.