Компанія Прушиньскі виступила партнером STEEL FREEDOM 2017

05 вересня, 2017
Виробник матеріалів для покрівель, фасадів та огороджуючих конструкцій, компанія Прушиньскі, потримала архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM.
#

Прушиньскі вже не перший рік підтримує STEEL FREEDOM - проект, який є потужним стимулом в підготовці талановитих кадрів для архітектурно-будівельної галузі України.

«З моменту заснування конкурсу, технічний і творчий рівень робіт учасників помітно зріс, тому дуже радує те, що зусилля організатора конкурсу з популяризації сталевих рішень дають вагомі результати, - зазначив Вадим Пархоменко, головний інженер компанії Прушиньскі. - Наша компанія, як партнер конкурсу, намагається заохочувати сміливі новаторські і креативні ідеї майбутніх архітекторів, а також надавати загальну підтримку конкурсантам, надаючи професійні консультації з питань застосування несучих профнастилов, покрівельних і фасадних систем Прушиньскі, які використовуються в конкурсних проектах ». СП Равка

Компанія « ПРУШИНЬСКІ » - виробниче підприємство, що входить до провідної європейської групи компаній Pruszynski, яка об'єднує більше двох десятків виробничих підприємств, розташованих в Польщі, Україні, Чехії, Німеччини та інших країнах Центральної та Східної Європи.

Асортимент компанії «Прушиньскі» включає в себе 6 видів металочерепиці, панелі для фальцевой покрівлі, більше 30 видів профнастилу, фасадні касетони і панелі, внутрішні самонесучі касети, сендвіч-панелі, конструкційні оцинковані профілі. Різноманіття кольорів і покриттів, можливість перфорації і виготовлення продукції за індивідуальними розмірами, дає можливість втілити різні архітектурні рішення. Уся продукція виробляється відповідно до європейських і українських норм.