Партнер STEEL FREEDOM подарує поїздку на European Architectural Student Assembly (EASA)

02 вересня, 2019

Цьогоріч одна з команд студентів архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM отримає приз в додатковій номінації – участь в Європейській Архітектурній Студентській Асамблеї 2020 в Естонії, місто Валга.

#

EASA (European Architectural Student Assembly) – це міжнародна мережа студентів архітектурних спеціальностей з різних країн Європи та світу, головна мета якої це обмін ідеями та досвідом. Щороку Асамблея збирає 600 студентів на двотижневу літню школу архітекторів, у форматі воркшопів, лекцій та семінарів, для дослідження широкої проблематики архітектурного середовища, архітектурної професії та експериментів з простором.

Основний вектор Асамблеї 2020 року спрямований на дослідження архітектурних методів і стратегій міського планування для міст що піддаються депопуляції.

 

ЄАСА* - це платформа альтернативної освіти організована студентами для студентів, учасники якої отримують новий культурно-життєвий досвід, унікальні знання та навички. Асамблея змінює локацію кожного року, рухаючись від однієї країни Європи до іншої. Влітку 2020 року Європейська Архітектурна Студентська Асамблея з темою «Апатія» буде проходити вже в 40-й раз в місті Валга, Естонія.

 

Нагадуємо, конкурсні завдання і всю додаткову інформацію з рекомендованою літературою для розробки проектів можна завантажити за посиланням.

Реєстрація команд-учасників конкурсу STEEL FREEDOM з 1 по 30 вересня. Подача конкурсних проектів до 6 листопада.

 

Виникли питання?

Андрій Римаренко, координатор конкурсу STEEL FREEDOM

+38 (097) 100-82-23, andrew@steelfreedom.ua

 

*Перша ЄАСА відбулася у 1981 році в Ліверпулі. Місцеві студенти, розчаровані формальною освітою та станом архітектурного середовища власного міста, запросили студентів архітектури з інших країн Європи, щоб разом працювати над розв’язанням актуальних проблем. З того часу ЄАСА організовується волонтерами кожного року, мережа налічує тисячі студентів, але не має жодної центральної керівної організації.