Організатори STEEL FREEDOM 2014 зустрілися зі студентами ВНЗ західної України

16 вересня, 2014
На минулому тижні відбулися презентації архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2014 в Івано-Франківську, Львові, Рівному та Чернівцях.
#

Презентації STEEL FREEDOM 2014 пройшли в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Львівському національному аграрному університеті, Рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування, Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича і були відзначені підвищеним інтересом до конкурсу, як серед студентів, так і у викладачів вищих навчальних закладів. Особливий інтерес на зустрічах було виявлено до промо-ролику , що демонструє безмежні архітектурні можливості і конструктивні переваги сталевих будівельних конструкцій.

На зустрічах зі студентами організатори STEEL FREEDOM 2014 повідомили, що завдання конкурсу не тільки залучити молодих фахівців до архітектурних можливостям стали, а й розповісти студентам про передових інженерних і технологічних розробках в області сталевого будівництва. Тому в рамках STEEL FREEDOM 2014 заплановано проведення низки навчальних заходів від Українського Центру Сталевого Будівництва та партнерів конкурсу. Уже найближчим часом фахівці УЦСС проведуть у ВНЗ-учасниках лекції на тему сталевих конструкцій в архітектурі, на яких будуть розглянуті різні способи використання стали для раціонального вибору конструктивної форми будівлі і досягнення максимальної архітектурної виразності.