Нагороджено переможця в номінації Trimble в студентському конкурсі Steel Freedom 2022

19 грудня, 2022

Нагороджено переможця в номінації Trimble в студентському конкурсі Steel Freedom 2022

#

У суботу 3-го грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу Steel Freedom 2022, в рамках якого визначався найкращій проєкт відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь. Вісімдесят дев’ять проєктів змагалися за звання переможця, а також в окремих номінаціях від спонсорів конкурсу.

Компанія Trimble традиційно підтримала конкурс Steel Freedom і в цьому році оголосила окрему номінацію для конкурсантів. Завдання передбачало використання програмного забезпечення SketchUp для створення архітектурної моделі та Tekla Structures для розробки моделі металевих несучих та огороджувальних конструкцій. Працюючи в умовах бойових дій, студенти мали змогу дистанційно співпрацювати над своїм проектом за допомогою BIM-платформи Trimble Connect.

Переможцем за версією Trimble стала проектна команда І-344 Київського національного університету будівництва і архітектури, яка створила найкращий проект з архітектурної та містобудівної точки зору та виконала всі умови номінації.

I-344

I-344_1I-344_2I_344_3

Галузеві експерти підкреслили, що нова будівля загальною висотою +12,150 м доповнює і гармонійно вписується в малоповерхове середовище. Прості форми в світлих тонах, гарно освітлена зона відпочинку з атріумом та детально розроблений генеральний план з озелененням, пішохідними та транспортними зв'язками – все це виділило цю роботу серед інших проєктів.

Компанія Trimble Inc. є офіційним багаторічним партнером конкурсу Steel Freedom. Компанія Trimble Олександру Філіпчук, Олексія Клименко та Ганну Рибальченко вітає з перемогою та висловлює особливу подяку їх куратору Євгену Івановичу Цюпіну.

I-344_team

Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів. Тож конкуренція була запеклою. Переможці, номіновані Trimble, отримають доступ до провідних технологій галузі, а саме річну підписку на програмне забезпечення SketchUp Studio та навчальний онлайн-курс «Основи роботи з Tekla Structures».


Trimbl