Metipol, український виробник сталі з полімерним покриттям, запровадив номінацію з подарунками для конкурсантів

22 вересня, 2021
#

Metipol відзначить команду студентів подарунком за найоригінальніше використання елементів зі сталі з полімерним покриттям у проекті при оформленні фасаду будівлі.
Команда-переможець у номінації Metipol отримає новенькі графічні планшети Wacom. Для участі в номінації необхідно в конкурсному проекті використати продукти Metipol та підписати їх на листах.

Завантажити каталоги продукції.

 

Денис Рисухін, комерційний директор Metipol:
«Архітектура створює вигляд цілих міст, надихає і притягує. Ради підтримати молоді таланти і разом створити унікальні сучасні об'єкти, яким ми будемо пишатися».


Metipol – експерт у виробництві оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Сучасне обладнання, досвідчена команда та якісна сировина – наші інструменти, за допомогою яких ми змінюємо український ринок металопрокату. Адже саме оцинкована сталь з полімерним покриттям під брендом Metipol є поєднанням сервісу, якості та справедливої ціни.

Новаторство в поєднанні з сучасними технологіями і досвідченою командою - головні переваги компанії Metipol.

Серед основних сфер застосування можна виділити:
• Нестандартні архітектурні та дизайнерські проєкти
• Будівництво (металочерепиця, профнастил, сайдинг, огорожі, водостоки, фасадні панелі)
• Сільське господарство (сільгосп техніка, курники, свинарники)
• Побутова техніка

Безумовною перевагою для архітекторів буде надання гарантії на продукцію зі сталі Metipol TM мінімальним терміном 10 років. А наявність сертифікатів відповідності та лабораторної експертизи - чудовим інструментом для участі в тендерах.