Metipol – партнер Steel Freedom 2022

16 вересня, 2022

Metipol, український виробник сталі з полімерним покриттям, запровадив номінацію з подарунками для конкурсантів

#

Metipol відзначить команду студентів подарунком за найоригінальніше використання елементів зі сталі з полімерним покриттям у проекті при оформленні фасаду будівлі.
Команда-переможець у номінації Metipol отримає добірку книжок про архітектуру. Для участі в номінації необхідно в конкурсному проекті використати продукти Metipol та підписати їх на листах.

Завантажити каталог продукції Метіпол

«Вже традиційно ми підтримуємо конкурс Steel Freedom та молодих архітекторів. Цього року проведення таких заходів ще важливіше, адже зараз нас об’єднує одна мета – відбудова нашої країни.

Широкі можливості нашого виробництва допоможуть втілити у життя найпримхливіші ідеї архітекторів: від нестандартних видів покриттів до будь-якого кольорового рішення. Наші спеціалісти завжди готові допомогти підібрати метал для вашого об’єкту, що відповідатиме усім стандартам та гарантує довговічність конструкцій» - Марія Терещенко, директор з маркетингу Metipol.

Metipol – український виробник сталі з полімерним покриттям. Новаторство у поєднанні з сучасними технологіями та досвідченою командою – головні переваги компанії.

Серед основних сфер застосування можна виділити:

-  Будівництво (металочерепиця, профнастил, сайдинг, огородження, водостоки, фасадні панелі)

-  Сільське господарство (сільгосп техніка, курники, свинарники)

-  Побутова техніка

-  Нестандартні архітектурні та дизайнерські проекти

 

Безумовною перевагою для архітекторів буде надання гарантії на продукцію зі сталі MetipolTM мінімальним терміном 10 років. А наявність сертифікатів відповідності та лабораторної експертизи – чудовим інструментом для участі у тендерах.

Metipol productsMetipol products-2