Метінвест дарує архітектурну подорож на виставку «Експо-2020» в Дубаї команді студентів та куратору

02 вересня, 2021
Міжнародна гірничо-металургійна група компаній Метінвест традиційно підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2021.
#

Генеральний партнер конкурсу компанія Метінвест відзначить найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій від команд-учасників STEEL FREEDOM особливим призом. Команда-переможець в номінації від Метінвест відправиться разом з куратором команди в архітектурну подорож на Експо-2020 у Дубаї, яка пройде з 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022.


Генеральний директор компанії "Метінвест-СМЦ" Ігор Тонєв:

"Група Метінвест традиційно підтримує конкурс архітектурних проектів Steel Freedom. За вісім років існування конкурсу молоді архітектори показали, що можливості для використання стали в будівництві практично безмежні. Наприклад, в Маріуполі зараз йде будівництво першого в Україні сталевого багатоповерхового житлового будинку. Його спроектували переможці Steel Freedom. І таких проектів, які не залишаються на папері, а реалізуються, стає все більше. Ми пишаємося тим, конкурсу довіряють провідні українські девелопери. І віримо, що сталеві проекти і за зовнішнім виглядом, і по наповненню стануть знаковими для всієї країни".

 

Нагадуємо, конкурсні завдання і всю рекомендовану літературу для розробки проєктів можна скачати тут.
Реєстрація команд-учасників конкурсу до 30 вересня.


Виникли питання?
Андрій Римаренко, координатор конкурсу STEEL FREEDOM:
+38 (097) 100-82-23, andrew@steelfreedom.ua