Метінвест дарує архітектурну подорож на виставку «Експо-2020» в Дубаї

22 вересня, 2020
Міжнародна гірничо-металургійна група компаній Метінвест традиційно підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM.
#

Генеральний партнер конкурсу компанія Метінвест відзначить найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій від команд-учасників STEEL FREEDOM особливим призом. Команда-переможець в номінації від Метінвест відправиться разом з куратором команди в архітектурну подорож на Експо-2020 у Дубаї, яка пройде з 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022.


Директор по маркетингу Групи Метінвест Роман Курашев:
«Група Метінвест вже сім років підтримує Steel Freedom. За цей час конкурс став справжньою подією в архітектурному середовищі України. Він приносить користь всім учасникам ринку: студенти отримують свою першу роботу, практикуючі архітектори - талановитих співробітників, замовники і девелопери - проєкти. Причому проєкти, які вже реалізуються. Ми впевнені, що з кожним роком таких проєктів буде ставати все більше, а учасники конкурсу змінять наше уявлення про сучасну архітектуру і рішеннях з металу».

 

Нагадуємо, конкурсні завдання і всю рекомендовану літературу для розробки проєктів можна скачати тут.
Реєстрація команд-учасників конкурсу до 30 вересня.


Виникли питання?
Андрій Римаренко, координатор конкурсу STEEL FREEDOM:
+38 (097) 100-82-23, andrew@steelfreedom.ua