Метінвест дарує поїздку на BIENNALE ARCHITETTURA 2020 в Венеції

09 вересня, 2019
Міжнародна гірничо-металургійна група компаній Метінвест традиційно підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM.
#

Генеральний партнер конкурсу компанія Метінвест відзначить найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій від команд-учасників STEEL FREEDOM особливим призом. Команда-переможець в номінації від Метінвест відправиться разом з куратором команди в архітектурну подорож до Європи і відвідають експозицію Венеціанської архітектурної бієнале.


«Участь в STEEL FREEDOM дозволяє молодим архітекторам і проектувальникам заявити про себе і отримати досвід реалізації проектів, причому не тільки на папері. Проект переможців минулорічного конкурсу вже реалізується: на замовлення міської влади в Маріуполі побудують багатоквартирний будинок з використанням сталевих конструкцій. Це перший подібний проект в Україні. І мені приємно, що Метінвест має до нього відношення. Упевнений, в цьому році нас чекають не менш цікаві проекти, які змінять архітектурні види українських міст », - розповів директор з маркетингу МЕТІНВЕСТ-ХОЛДИНГ Роман Курашев.

Нагадуємо, конкурсні завдання і всю рекомендовану літературу для розробки проектів можна скачати тут.
Реєстрація команд-учасників конкурсу STEEL FREEDOM з 1 по 30 вересня.
Подача конкурсних проектів до 6 листопада.Виникли питання?
Андрій Римаренко, координатор конкурсу STEEL FREEDOM:
+38 (097) 100-82-23, andrew@steelfreedom.ua