Метінвест дарує поїздку на London Festival of Architecture 2019

12 жовтня, 2018
Найбільший в Україні і один з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і стали, компанія Метінвест, п'ятий рік поспіль підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу.
#

Компанія Метінвест заснувала додаткову призову номінацію за найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій.

Переможець в даній номінації відправиться на London Festival of Architecture 2019!

«STEEL FREEDOM допомагає студентам більше дізнатися про архітектурні та конструктивні можливості, які перед ними відкриває використання сталевих конструкцій, розширює їх кругозір і підвищує професіоналізм, - розповів Директор з маркетингу МЕТІНВЕСТ-ХОЛДИНГ Роман Курашев. - Мені дуже приємно, що конкурс, біля витоків якого стояла компанія Метінвест, з кожним роком стає все більш популярним і є важливим етапом в старті кар'єри молодих архітекторів і проектувальників України ».

Конкурсні завдання і всю додаткову інформацію, що включає рекомендовану літературу для розробки проектів, всю доступну інформацію по ділянках, а також матеріали про продукцію партнерів, можна скачати з сайту STEEL FREEDOM .

Прийом конкурсних проектів буде завершено 1 листопада в 12.00 дня.

Контактна особа - Андрій Римаренко, координатор конкурсу

+38 097 100-82-23, +38 044 590-01-56, andrew@steelfreedom.ua