Метал в реалізованих проєктах

13 жовтня, 2020
Компанія AVR Development, партнер конкурсу, поділиться досвідом зі студентами та проведе практичну онлайн лекцію по використанню металоконструкцій в проєктах.
#

Провідні архітектори AVR Development Квич Віталій та Базів Андрій проведуть онлайн лекцію для учасників конкурсу та всіх охочих студентів ВНЗ.

Програма лекції: 
* Метал в реалізованих проєктах
* Тенденції в архітектурі. Кілька кроків якими керується компанія в проєктуванні
* Принцип командної роботи, як досягти максимального результату спільними зусиллями

Дата та час: 16.10.2020 о 17:30
Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/CYyvViNyEHoHdCK19
П
осилання на ZOOM буде відправлено на e-mail вказаний при реєстрації.


AVR Development – архітектурно-інжинірингова компанія, історія заснування якої починається ще з 2006 року. Компанія має досвід у проєктуванні житлових будинків та комплексів, громадських будівель, комплексів змішаного використання, освітніх закладів, медичних закладів, готельно-рекреаційних комплексів, торгівельно-офісних  центрів.

AVR Development супроводжує проєкт на всіх стадіях - від розробки містобудівельної концепції до здачі будівлі в експлуатацію. До кожного проєкту індивідуальний та практичний підхід.

Наша ціль - створювати тільки якісну, функціональну, новітню, естетичну архітектуру, яка гармонійно співіснує із середовищем та впливає на світобачення кінцевого споживача - людину, яка і є у центрі всього.

Основна цінність – це відчуття та емоції людей, які будуть перебувати у, створеному нами, просторі. Наше місто комфортне, естетичне та впізнаване!