Програмні продукти ЛІРА-САПР для переможців STEEL FREEDOM

16 вересня, 2019
Компанія ЛІРА-САПР, провідний розробник програмних продуктів для проектування і розрахунку будівельних конструкцій, підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2019.
#

Партнер STEEL FREEDOM 2019 компанія ЛІРА-САПР підготувала унікальні призи, що дозволяють виконувати моделювання конструкцій, для переможців у двох категоріях конкурсних завдань:

1 місце –   Ліра-САПР ProСапфір 3DСапфір Генератор;

2 місце – Ліра-САПР Standard plusСапфір 3DСапфір Генератор;

3 місце – Сапфір 3DСапфір Генератор.

«Запорукою успіху будь-якого підприємства є сплав досвіду і молодості. Конкурс Steel Freedom для нашої компанії - це молоді таланти з новими ідеями і свіжим поглядом на сучасне проектування », - повідомив провідний інженер і менеджер з просування програмних продуктів ЛІРА-САПР Олександр Лазарєв.

Компанії ЛІРА-САПР вже більше 55 років. Коли створювали першу програму ЛІРА-САПР люди тільки починали літати в космос, а Біллу Гейтсу і Стіву Джобсу було по 8 років.


ЛІРА-САПР займається розробкою програмних продуктів для проектування і розрахунку будівель і споруд відповідно до технології інформаційного моделювання (BIM) на всіх етапах життєвого циклу об'єктів будівництва.
ПК ЛІРА-САПР - унікальний продукт у сфері проектування будівельних об'єктів і конструкцій, який дозволяє:
- виконати моделювання конструкцій, а також їх розрахунок на статичні (силові і деформаційні) і динамічні дії

- провести підбір і перевірку перерізів сталевих конструкцій, армування перетинів залізобетонних і сталезалізобетонних конструкцій

- видати креслення стадії "робочий проект" марок КЖ, КМ

- моделювати роботу масивів грунту, розраховувати мостові споруди, моделювати роботу споруди в процесі монтажу, вивчати поведінку конструкції під динамічними впливами в часі і багато іншого


Рішення від ЛІРА-САПР дозволяють не тільки створювати інформаційну модель з чистого аркуша, а також використовувати будь-які готові 2D і 3D моделі, виконані в звичних для інженера програмах. Повноцінне включення в інформаційну модель результатів розрахунку і підбору арматури надає конструктору можливість виконати конструювання основних несучих елементів і отримати готову робочу документацію.Базові продукти:
САПФІР-3D - BIM-система для архітектурно-будівельного проектування, підготовки аналітичних моделей, конструювання та випуску робочої документації.
ЛІРА-САПР - BIM-система для розрахунку та проектування будівельних і машинобудівних конструкцій різного призначення.
МОНОМАХ-САПР - проектування та розрахунок залізобетонних і армокам'яних конструкцій багатоповерхових будівель
Еспрі (Електронний Довідник інженера) - довідкові та розрахункові програми повсякденного використання для інженера конструктора.