Програмні продукти та навчальні відео ЛІРА-САПР для учасників STEEL FREEDOM

10 серпня, 2021
Компанія ЛІРА-САПР, провідний розробник програмних продуктів для проектування і розрахунку будівельних конструкцій, підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2021.
#

Компанія ЛІРА-САПР, підготувала призи, що дозволяють виконувати моделювання конструкцій, для команд-учасників:

І та ІІ місця (у двох конкурсних категоріях): 4 Ліра-САПР + 2 pro + 2 standart - визначають журі конкурсу у фіналі.

Додаткова номінація від Партнера: 3 Ліра-САПР pro - визначає Ліра-САПР.

«Запорукою успіху будь-якого підприємства є сплав досвіду і молодості. Конкурс Steel Freedom для нашої компанії - це молоді таланти з новими ідеями і свіжим поглядом на сучасне проектування », - повідомив провідний інженер і менеджер з просування програмних продуктів ЛІРА-САПР Олександр Лазарєв.

 

Для участі в номінації від Партнера Ліра-САПР необхідно виконати обов'язкові пункти. А виконання додаткових пунктів підвищує шанс на отримання призу.

Обов'язкові пункти для участі у номінації Ліра-САПР:

1. Виконання розрахунку будівлі на міцність, з візуалізацією результатів розрахунку (напружено-деформованого стану конструкції) зусилля і деформації розрахункової схеми

2. При наявності в розрахунковій схемі колон, балок, ферм зі сталевого перетину необхідно виконати підбір / перевірку металевого профілю

3. Розрахунок вузла стику металевих балок

Нижче представлені завдання та способи їх реалізації в ПК Ліра-САПР. Для полегшення роботи також підготовлено відповідні тематичні відеоролики:

4. При наявності в розрахунковій схемі колон, балок, плит із залізобетону необхідно виконати підбір теоретичної необхідної арматури / перевірку заданого армування

Додаткові пункти:


Для зручного аналізу і коректного ранжирування використання продуктів Ліра-САПР студентам необхідно надати:

1. Пояснювальну записку (pdf) в якій будуть відображені розрахунки із обов'язкових та додаткових пунктів

2. Файли завдань, і моделей, які були використані в процесі роботи даного конкурсу. Файли розрахункової схеми Візор-САПР, моделі Сапфір, імпортовані / експортовані файли ArchiCad, Revit, Tekla або інших програм які були задіяні в проекті.


Програми ЛІРА САПР для навчальних закладів

https://www.liraland.ru/services/university.php (якщо у вашому навчальному закладі немає даних програм зверніться до нас для постачання даного софта в ваш ВНЗ).

Некомерційна версія https://www.liraland.ru/lira/2016-free.php

Якщо для вирішення вищеописаних пунктів невистачатиме можливості «Некомерційної версії» звертайтеся до Олександра Лазарєва (+380952805314, sonikslonik@icloud.com) для отримання тимчасового ключа на повнофункціональну версію.