Мрії здійснюються! Куратор конкурсу STEEL FREEDOM 2020 з Львівської політехніки відвідає Експо в Дубаї

12 липня, 2021
#

Щороку Генеральний партнер конкурсу компанія Метінвест, провідний виробник металопрокату в Україні, дарує команді студентів та куратору ексклюзивний приз за найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій у конкурсному проекті.

Архітектурну подорож на «Експо-2020» в Дубаї виборола команда М-235 за проект стадіону у м. Маріуполь, а саме студенти: Бондарчук Богдан, Гут Тетяна, Компанієць Тарас з Київського національного університету будівництва та архітектури. Переможці вже 1 жовтня відвідають мега-шоу відкриття Експо-2020.



Команда М-235 працювала над конкурсним проектом без власного куратора, тому в архітектурну подорож до Дубаї відправляється кращий куратор STEEL FREEDOM 2020, який набрав найбільшу кількість балів серед всіх кураторів конкурсу. Бали кураторам нараховувались за:
- загальну кількість команд у конкурсі з куратором
- проходження команд до півфіналу та фіналу конкурсу
- за головні призові місця конкурсу та призи у номінаціях від партнерів

За підсумками підрахунку балів по кожному куратору в архітектурну подорож на «Експо-2020» в Дубаї відправляється Андрій Пелех, асистент кафедри Будівельних конструкцій та мостів Національного університету «Львівська Політехніка», куратор команди-переможців STEEL FREEDOM 2020, які розробили проект багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ.

"Бути куратором переможців конкурсу - класно, але більш бажана нагорода це поїздка на Expo-2020 в Дубаї. Це була моя давня мрія відвідати ОАЕ  і завдяки Steel Freedom вона здійснюється. Насправді, сам конкурс дає можливість студентам виразити себе, проявити свої креативні та амбітні ідеї та в результаті отримати, крім колосального досвіду, цінні призи. Велика подяка організаторам за залучення студентів до проектування цікавих об‘єктів. Бажаю майбутнім учасникам конкурсу не боятися втілювати сміливі рішення та вірити в себе!", - розповів Андрій Пелех, асистент кафедри Будівельних конструкцій та мостів Національного університету «Львівська Політехніка».


Запрошуємо викладачів та спеціалістів ВНЗ ставати кураторами конкурсних команд, залучати, мотивувати та консультувати студентів на етапі розробки проектів і отримувати приємні бонуси з призами від партнерів/організатора конкурсу.

Конкурс STEEL FREEDOM 2021 стартує 1 вересня, технічні завдання для ознайомлення з'являться на сайті раніше, слідкуйте за анонсами.

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування сталі, як переважного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.