Кураторами команд учасників конкурсу STEEL FREEDOM 2019 стануть викладачі вишів

14 серпня, 2019
#

Цього року організатор конкурсу Асоціація Український центр сталевого будівництва підписала угоди про співпрацю з ВНЗ України, заручившись підтримкою керівництва і викладачів, які, виступаючи кураторами команд*, будуть проводити консультації команд учасників на етапі розробки проектів.

Для того, щоб стати куратором команди необхідно бути викладачем/спеціалістом вищого навчального закладу та залучати студентів брати участь в конкурсі STEEL FREEDOM 2019. В період розробки конкурсних прооектів, з 1 вересня по 6 листопада, куратор зобов’язаний консультувати команди учасників.

Нагадаємо, що для студентів ВУЗів, з якими підписані угоди про співпрацю в рамках STEEL FREEDOM 2019, конкурсний проект може бути зарахований як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

На даний момент Асоціація УЦСБ підписала меморандуми з:

  • Придніпровською державною академією будівництва та архітектури
  • Київським національним університетом будівництва та архітектури
  • Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка
  • Харківським національним університетом будівництва та архітектури
  • Одеською державною академією будівництва та архітектури

В процесі підписання меморандуми про співпрацю з:

  • Національним університетом «Львівська політехніка»
  • Національним авіаційним університетом

Офіційний старт архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2019 з 1 вересня 2019 року. Реєстрації команд учасників з 1 по 30 вересня. Учасникам конкурсу при реєстрації на сайті своєї команди необхідно вказати також дані куратора.

Організатор конкурсу впроваджує мотивацію для кураторів команд учасників, які пройдуть до півфіналу та запрошує на фінал конкурсу STEEL FREEDOM 30 листопада в Києві.

 

Організатор конкурсу — Асоціація Українського Центру Стального Будівництва.

Генеральний партнер конкурсу — Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР, PROTAN.

При підтримці: Національного союзу архітекторів України.

 

*Куратор учасника/команди учасників – викладачі/спеціалісти ВНЗ, які беруть на себе зобов’язання консультувати учасника/команду учасників, які навчаються в даному ВНЗ по конкурсній роботі та створювати мотивацію для учасника/команди учасників, надаючи певні бонуси в навчальному процесі з урахуванням участі в Конкурсі.