Конструктивна форма і функція спортивних споруд

15 вересня, 2020
#

Цього року на STEEL FREEDOM винесено дуже цікаві і водночас складні конкурсні завдання: стадіон та багатофункціональний спортивно-навчальний комплекс.

Відеолекція від Артема Білика про конструктивну форму і функцію спортивних споруд допоможе студентам розробити унікальний проєкт та завоювати призове місце.

 

"В здоровому тілі - здоровий дух! З давніх давен люди присвячують час і ресурси для змагань із різних видів спорту, і відповідно це потребує спеціальних споруд. Спортивна подія - це завжди свято, а отже відповідність форми і конструкцій функції має бути детально проробленою! Як же попіклуватися про тих хто змагається, тих хто дивиться змагання і тих хто піклується про тих хто дивиться і змагається? Дивіться у нашій лекції!", - Артем Білик, к.т.н., доцент кафедри металевих і дерев’яних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури, Голова інженерного центру УЦСБ

Подивитися відео натисніть тут (Youtube).


Щороку спеціалісти Асоціації УЦСБ та партнери приділяють багато уваги навчанню та підвищенню кваліфікації студентів.


Слідкуйте за анонсами та не проґавте наступні лекції.

 


--

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ). Місія УЦСБ – позиціювати сталь, як матеріал №1 для створення ефективних та інноваційних рішень для замовників.


Генеральний партнер конкурсу – Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoatSSABTekla StructuresSketchUpМетіполЛІРА-САПРRAUTAProtanCKS:center of frame constructionGRAPHISOFT CENTER UKRAINE

За підтримки: EASA Ukrainein.Lab SchoolНаціональної спілки архітекторів України.