KAN Development партнер конкурсу STEEL FREEDOM

26 липня, 2021
#

KAN Development та Асоціація УЦСБ, організатор конкурсу STEEL FREEDOM, підписали меморандум про співпрацю і партнерство.

Метою меморандуму є встановлення довгострокової та взаємовигідної співпраці і поєднання зусиль сторін щодо організації та спільної  участі у Національному студентському архітектурному Конкурсі STEEL FREEDOM 2021.

Зовсім скоро ми оприлюднимо деталі співпраці, тож слідкуйте за анонсами.

 

Інформаційна довідка:

KAN Development - девелоперська компанія, яка очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь у реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності. У складі компанії: фахівці з управління проектами, архітектори, досвідчені дизайнери, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного та юридичного супроводу проектів.

KAN Development має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво та експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, багатофункціональних об’єктів, багаторівневих комерційних паркінгів та ін.

KAN Development була заснована у 2001 р., коли в Україні лише зароджувався професійний девелоперський бізнес. Спільно зі своїми партнерами компанія розвиває більше ніж 15 проектів одночасно, що перебувають на різних стадіях реалізації.