GRAPHISOFT Center Ukraine - офіційний партнер конкурсу Steel Freedom

06 вересня, 2021
#

Існує діаграма, де на перетині секторів того, що любиш робити, того, що вмієш робити і того, що потребує світ стоїть створення архітектурних об’єктів”. І так, йдеться не про звичайні багатоповерхівки або стадіони за стандартами східноєвропейських країн, мова про величну архітектуру, яка не тільки виглядатиме як шедевр, а є екологічною, ергономічною та додає стильного акценту профілю навколишнього середовища.

Угорський розробник GRAPHISOFT через свій флагманський продукт - Archicad - займається просуванням ідеї величної архітектури у світі. Команда минулих і теперішніх ВІМ-спеціалістів уважно прислухається до потреб сучасного ринку та втілює рішення проблем у своїх софтах.   Щороку у серпні-вересні з’являються нові версії софтів, які є все більш і більш адаптованим для потреб архітектора 21-ого століття. Так, наприклад, Archicad, Ecodesign Star, BIMx та інше програмне забезпечення цього розробника з самого початку адаптовані під найбільш поширений інструмент архітекторів - ком’ютери та ноутбуки Apple, навідміну від інших софтів.

Продовженням компанії розробника в Україні GRAPHISOFT Center Ukraine. Компанія не тільки активно підтримує українську спільноту архітекторів, але й усіма силами намагається підвищити рівень української архітектури та її сприйняття у світі. Так вперше у 2020 році було локалізовано версію Archicad 24 і понині Archicad - це єдиний україномовний софт для архітекторів. А Нова версія україномовного софту Archicad 25 побачила світ 2 вересня!

Для розвитку молодого покоління архітекторів та заохочення молодих спеціалістів, які закінчили ВУЗи та коледжи протягом минулих двох років, GRAPHISOFT Center Ukraine активізував програму Young Architects, де роботодавець, що бере до себе студента або випускника та будь-який молодий фахівець може отримати ліцензований софт зі знижкою 80%.

Вже два роки GRAPHISOFT Center Ukraine є офіційним партнером конкурсу Steel Freedom.

В номінації “Кращі архілюди” від  GRAPHISOFT ваша команда може виграти:

  • - Комерційні ліцензії Archicad 25 на 1 рік для всіх членів команди (1-5 люд).
  • - Будь-який актуальний курс з категорії Online Video Courses для всіх членів команди (1-5 люд);
  • - Будь-який актуальний курс з категорії Webinars для всіх членів команди (1-5 люд).

Що для цього потрібно зробити?

1. Вирішити командою, що хочете працювати в Archicad і використовувати для роботи TeamWork;
2. Зареєструватися на нашому сервері;
3. Отримати доступ до всього Archicad25, BimCloud і використати їх для створення проєкту;
4. Оформити результат проєкту у відеоролик за допомогою BIMx або у будь-якому іншому, зручному для вас вигляді, де зберігатимуться вимоги:

  • - формат відео (mov, mp4, avi),
  • - може включати в себе 2Д креслення (плани, фасади, вузли), пояснювальні схеми, візуалізації, анімацію та ін.
  • - відеопрезентація з екрану (телефону, планшету, комп'ютера або їх комбінації) має бути не довше 5 хвилин.
  • - відео може бути із коментарями розробників або під фонову музику. Увага! Використовуйте музикальний супровід, що не суперечить політиці інтелектуальних прав.


5. Відео презентації має бути надіслане посиланням на обмінний клаудний сервіс на адресу info@graphisoft.com.ua із вказанням в темі листа "Steelfreedom GRAPHISOFT - BIMx presentation - ідентифікаційний номер команди" в зазначений термін згідно умов конкурсу.

6. Не хвилюватися - бо протягом усього часу вас супроводжуватимуть наші спеціалісти.

Зареєструватись для участі у номінації можна на сайті: https://www.yaprogram.info/