Головний архітектор УЦСС проведе консультації для учасників STEEL FREEDOM 2014

24 жовтня, 2014
27 жовтня і 3 листопада в офісі Українського Центру Сталевого Будівництва (УЦСС), відбудуться консультації головного архітектора асоціації Олени Ясін по архітектурній частині конкурсних робіт.
#

В рамках проведення консультацій учасники STEEL FREEDOM 2014 зможуть отримати рекомендації з пошуку архітектурного образу об'єкта, розробці архітектурних рішень просторової, планувальної та функціональної організації об'єктів, а також оформлення конкурсних робіт.

На зустріч зі студентами пройдуть з 16:00 до 18:00 за адресою: м Київ, вул. Велика Житомирська, 20, 6-й поверх.

Учасники з регіонів мають можливість приєднатися до консультацій в режимі онлайн через Skype. Для цього необхідно вислати на електронну пошту vika@steelfreedom.com.ua свій Niknamе і короткий перелік питань.

Довідка:

Олена Ясін має великий досвід роботи архітектором в сфері комерційної нерухомості. Кар'єру архітектора Олена почала в 1994 році в Інституті «Одесагропроект». До переходу в УЦСС в різний час працювала в «ЕСЕ-Україна» (Німеччина), DCH, «Дельта Проектконсалт Україна» (Австрія) та інших компаніях.

Наявність об'ємного портфоліо успішно реалізованих об'єктів, серед яких центр оптової торгівлі «МЕТРО Кеш Енд Кері» формату 555, реконструкція супермаркетів «Білла» в Харкові і Дніпропетровську, проект високостеллажного складу з зоною логістики «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» в Києві та багато інші, дозволяє Олені вирішувати найскладніші завдання в області архітектурного проектування в стислі терміни.

У 1996 році Олена закінчила магістратуру Одеської державної академії архітектури за спеціальністю - Архітектура. У 2012 році отримала кваліфікаційний сертифікат архітектора по архітектурно-об'ємному проектування.