European Architectural Student Assembly (EASA) дарує участь у міжнародному воркшопі SESAM 2021 Poliklinika

10 серпня, 2020

Одна з команд студентів архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM отримає приз в додатковій номінації від EASA.

#

250 молодих архітекторів з Європи та поза її межами приїдуть до українського міста Славутич на 11 днів. Впродовж події учасники житимуть в будівлі закинутої поліклініки в центрі міста.

25 воркшопів, організованих студентами та молодими професіоналами, будуть досліджувати тему Поліклініка, що відсилає до поняття охорони здоров’я та його відношення до архітектури. Обрані в процесі відкритого відбору, воркшопи будуть варіюватися від проектування та будівництва до теоретичних досліджень та концептуального мистецтва.

 

Нагадуємо, реєстрація команд-учасників конкурсу STEEL FREEDOM розпочинається 1 вересня і до продовжиться до 30 вересня 2020 р.

Виникли питання?

Андрій Римаренко, координатор конкурсу STEEL FREEDOM

+38 (097) 100-82-23, andrew@steelfreedom.ua

 

*Перша ЄАСА відбулася у 1981 році в Ліверпулі. Місцеві студенти, розчаровані формальною освітою та станом архітектурного середовища власного міста, запросили студентів архітектури з інших країн Європи, щоб разом працювати над розв’язанням актуальних проблем. З того часу ЄАСА організовується волонтерами кожного року, мережа налічує тисячі студентів, але не має жодної центральної керівної організації.