Вибірка з ДБНів. Рекомендації учасникам STEEL FREEDOM від Організатора конкурсу

06 вересня, 2019

Для допомоги конкурсантам швидше зорієнтуватися в нормативних вимогах по кожному конкретному типу будівлі та виділити ключові моменти, Асоціація УЦСБ підготувала вибірку основних аспектів, на які слід звернути увагу під час розробки конкурсного проекту.

#

При підготовці конкурсних завдань учасники STEEL FREEDOM мають чітко розуміти нормативні обмеження та володіти інформацією, яка допоможе «правильно» спроектувати ту чи іншу будівлю. Тому, в першу чергу, рекомендуємо керуватися саме Державними будівельними нормами (ДБН) при проектуванні об’єктів згідно з технічними завданнями конкурсу.

 

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м. Маріуполь».

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту житлового комплексу Alfa Residence в м. Дніпро».

 

ДБН – це нормативні документи в будівництві, затверджені центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. Державні будівельні норми (ДБН) є обов’язковими до виконання та використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

В Додатку №3 кожного конкурсного завдання міститься перелік рекомендованої літератури, яка визначає порядок і норми проектування, вимоги до будівель в залежності від призначення, заходів протипожежної безпеки та інше.

 

Відповімо на всі ваші питання по конкурсним завданням:

Артем Білик, керівник інженерного центру УЦСБ

+ 38 (050) 765 23 54   abilyk@uscc.ua

Ельвіра Ковалевська, Головний інженер проектів УЦСБ

+38 (067) 452-44-60   ekovalevskaya@uscc.ua

 

по організаційним питанням:

Андрій Римаренко, координатор конкурсу

+38 (097) 100-82-23   andrew@steelfreedom.ua