Chevening – можливість для всіх амбітних людей навчатися у Великій Британії

13 вересня, 2021
Юлія Кондрушенко, представник програми Chevening в Україні, співробітник Посольства Великої Британії в Києві, проведе онлайн воркшоп для студентів Steel Freedom 2021
#

Юлія Кондрушенко працює у Посольстві Великої Британії в Києві і представляє програму Chevening в Україні. Юлія має ступінь магістра безпекових і стратегічних студій і є випускницею стипендіальних програм Global UGRAD (США) and EMJMD (ЄС).

Опис воркшопу:

Ви хотіли б навчитись переконливо писати про свої ідеї? Приєднуйтесь до нашого інтерактивного воркшопу, де ми розберемо прості техніки, які дозволять вам максимально чітко і ефективно висловлювати себе у письмовій формі. У другій частині воркшопу ми також поговоримо про те, як декілька простих есе можуть дати вам можливість отримати повну стипендію Chevening на навчання у Британії.

Дата та час воркшопу: 23.09.2021 о 18:00

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/RTpsuDw9mND57mDi8
Після реєстрації учасникам буде направлено лінк для Zoom зустрічі за 24 години до початку.


Набір на стипендію Chevening вже відкрито!

Chevening – можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. Chevening цікаві представники різних спеціальностей і без обмежень на вік кандидатів. Дедлайн - 2 листопада 2021 року.

 

Chevening – це програма уряду Сполученого Королівства, якою скористалось вже понад 450 українців і більш ніж 50.000 людей по всьому світу. Програма Chevening надає повну стипендію, що покриває навчання (зазвичай однорічні магістерські програми), проживання, переліт і візу.

Ваша спеціальність та вік не важливі – кожен має шанс!

Що потрібно, щоб стати стипендіатом/стипендіаткою?

-       Лідерські якості
-       Щонайменше 2 роки досвіду роботи
-       Вільно спілкуватись англійською мовою

Аби податися на програму, заявку потрібно заповнити до 2 листопада 2021 року. Водночас потрібно вступити на навчання в університеті в Великій Британії до 14 липня 2022 року. Після завершення навчання стипендіати зобов’язані повернутись до України щонайменше на 2 роки.

Вичерпна інформація про програму і процес подачі документів знаходиться на ресурсі https://www.chevening.org/. Більше про програму і стипендіатів Chevening в Україні на сторінці Посольства Британії в Україні.

З додатковими питаннями про програму або з запитом на організацію презентації про програму можна звертатись до Юлії Кондрушенко, Yuliia.Kondrushenko@fcdo.gov.uk