Центр Митрополита Шептицького та сталеві конструкції

20 жовтня, 2020
#

Один із найцікавіших об'єктів AVR Development - Центр Митрополита Шептицького, який виконувався спільно із Behnisch Architekten. В даному об'єкті використані сталеві конструкції, які надають проєкту особливу архітектуру.

Центр Митрополита Андрея Шептицького – це новітній інформаційно-ресурсний центр, що містити в собі бібліотеку, громадський простір, навчальні приміщення та приміщення адміністрації університету. Один з основних гасел УКУ є відкритість, тому цей термін став головною ідеєю при проєктуванні Центру Шептицького.

Відео у YouTube.

 

AVR Development, партнер конкурсу, запроваджує дві номінації для кращих конкурсних проєктів.
- За найкращі урбаністичні рішення в проєкті
- За застосування інноваційних конструкцій та систем в проєкті
#AVR_Development запрошує дві команди студентів, які переможуть у номінаціях, відвідати місто Львів та об'єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва.
Це чудова можливість поспілкуватися із ведучими архітекторами та відчути себе частиною молодої та інноваційної команди фахівців на цілий день.

AVR Development – архітектурно-інжинірингова компанія, історія заснування якої починається ще з 2006 року. Компанія має досвід у проєктуванні житлових будинків та комплексів, громадських будівель, комплексів змішаного використання, освітніх закладів, медичних закладів, готельно-рекреаційних комплексів, торгівельно-офісних  центрів.

AVR Development супроводжує проєкт на всіх стадіях - від розробки містобудівельної концепції до здачі будівлі в експлуатацію. До кожного проєкту індивідуальний та практичний підхід.

Наша ціль - створювати тільки якісну, функціональну, новітню, естетичну архітектуру, яка гармонійно співіснує із середовищем та впливає на світобачення кінцевого споживача - людину, яка і є у центрі всього.

Основна цінність – це відчуття та емоції людей, які будуть перебувати у, створеному нами, просторі. Наше місто комфортне, естетичне та впізнаване!