BIM SOLUTIONS UKRAINE знову підтримує SteelFreedom

11 жовтня, 2022
#

BIM Solutions Ukraine - це українська команда міжнародної компанії Intelligent BIM Solutions. До нашого привітання приєднуються наші друзі з BIM спільноти Литви, Латвії Естонії, Білорусі та Грузії.

Steel Freedom дає той неоціненний досвід, який ви зможете використати в майбутньому для відновлення нашої Батьківщини.

Наші програмні продукти Dlubal RFEM та Idea StatiCa допоможуть опанувати найсучасніші методи та технологічні традиції, які роками шліфувалися найкращими вченими та практиками Європи. Ви маєте відкрити свій талант не лише в Україні, а й в Європі та стати частиною європейської будівельної спільноти.

Наша команда підтримає вас своїм досвідом, порадами, знаннями, програмами та зв’язками з європейськими будівельниками. BIM зв’язки, Digital Twins, «проектування в хмарах», параметричне програмування конструкцій, Єврокоди та інші здобутки мають стати звичною практикою в Україні, адже це путівка до сучасного проектування.

У ваших конкурсних проектах пропонуємо використовувати наші програмні продукти Dlubal RFEM та Idea StatiCa, які допоможуть розрахувати конструкції сталевого каркасу. Всю конструктивну частину від визначення внутрішніх зусиль до перевірки вузлів ви зможете реалізувати за допомогою наших програм. А також зекономити свій час за рахунок уникнення дій, що дублюються.

Наші програми мають навчальні версії для студентів та викладачів.

Віримо в кожного з вас, нашу перемогу! Віримо в Україну!