BIM Solutions Ukraine запрошує на серію вебінарів, присвячених усім аспектам впровадження ВІМ технологій

20 жовтня, 2023
#

25 жовтня відбудеться третя лекція з серії вебінарів, яка присвячена BIM стандартам та good practice документам.

BIM вебінар

Спікерами виступлять Nerijus Kurcevicius, CEO, провідний BIM менеджер Baltic BIM Management та Олександр Туз провідний менеджер по продуктам BIM Solutions Ukraine. В рамках лекції буде розкрита тема стандартів, на які орієнтуються провідні ВІМ спеціалісти Європи. Слухачі ознайомляться з Pass 1192 та ISO 19650, а також стандартами обміну інформацією. Буде розкрита тема документів, які допомагають застосувати на практиці положення стандартів.

Третя онлайн-лекція курсу відбудеться 25 жовтня о 10:00.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Всього курс складається з 14 тематичних лекцій. Записи двох попередніх можна переглянути за посиланням.

Номінація BIM Solutions Ukraine

Також BIM Solutions Ukraine оголосив про умови участі команд Steel Freedom 2023 у додатковій номінації від компанії – «Кращий проєкт, в якому була використана програма Idea StatiCa». Основний критерій оцінки –оригінальність рішення сталевого з'єднання. Команда-переможець в номінації отримає річну комерційну ліцензію на програму  Idea StatiCa з можливістю відтермінування активації на два роки.

Нагадаємо, що учасники Steel Freedom 2023 можуть використовувати програмні продукти Dlubal RFEM та Idea StatiCa, які мають навчальні версії для студентів та викладачів.