BIM Solutions Ukraine – партнер Steel Freedom 2023

19 вересня, 2023
#

Українська команда міжнародної групи компаній BIM Solutions Group традиційно підтримує учасників конкурсу.

Програми та досвід компанії допоможуть майбутнім фахівцям опанувати найсучасніші методи та технологічні традиції, які роками шліфувалися найкращими вченими та практиками Європи.

«Ми раді знову бути з вами. Не зважаючи ні на що, ви знаходите сили йти вперед. Ми бачимо те натхнення, з яким ви створюєте свої проєкти і не бачимо меж вашої фантазії. Ви маєте рухатись вперед і посісти своє місце в сучасному світі.  Ви ті, кому доведеться відновлювати Україну і дуже хочеться, щоб це не було відтворення старого, імперського, сірого типового, а побудова нової сучасної України з національним, мистецьким подихом вплетеним у ваші проєкти, роблячи їх самобутніми та неповторними. Ми підтримаємо вас в цьому, своїм досвідом, своїми порадами та знаннями, своїми програмами та зв’язками з європейськими будівельниками. BIM зв’язки, Digital Twins, «проектування в хмарах», параметричне програмування конструкцій, сканування, Єврокоди та інші здобутки мають стати звичною практикою в Україні, без цього ми не зможемо наздогнати сучасний світ», – привітали учасників конкурсу в компанії.

Для проєктів Steel Freedom конкурсанти можуть використовувати програмні продукти Dlubal RFEM та Idea StatiCa, які мають навчальні версії для студентів та викладачів. Вони допоможуть розрахувати конструкції сталевого каркасу від визначення внутрішніх зусиль до перевірки вузлів, тобто всю конструктивну частину. Зв’язки з іншими програмами дозволять зекономити час за рахунок зменшення дублюючих дій.