BDO в Україні виступить аудитором конкурсу Steel Freedom 2023

15 листопада, 2023
#

Фахівці однієї з найбільших міжнародних аудиторських та консалтингових компаній здійснять контроль підрахунку голосів членів журі.

Правила Steel Freedom обумовлюють абсолютну прозорість проведення всіх його етапів та чесність підрахунку голосів авторитетних членів журі для визначення переможців. Саме тому контроль голосування всіх учасників журі щороку здійснює незалежний аудитор.

Цьогоріч архітектурний конкурс підтримує компанія BDO в Україні, яка є частиною мережі BDO, однієї з найбільших міжнародних аудиторських та консалтингових компаній, і займається професійною діяльністю в Україні з 1997 року. Компанія має офіси в Києві та Дніпрі, де працюють приблизно 200 співробітників.

BDO в Україні надає широкий спектр послуг, зокрема аудит, бухгалтерський аутсорсинг, податкове консультування, оцінку (в т.ч. оцінку збитків від війни), корпоративні фінанси, бізнес- та ІТ-консалтинг, кібербезпеку, навчання тощо. Клієнтами BDO є компанії практично зі всіх секторів економіки, як приватні, так і державні, а також неурядові організації.