Компанія Baker Tilly виступить аудитором на фіналі STEEL FREEDOM 2018

21 листопада, 2018
#

Основні завдання аудитора - підтвердження прозорості та коректності проведення підрахунку голосів журі відповідно до методології та критеріями конкурсу STEEL FREEDOM.

Представник Baker Tilly буде здійснювати контроль під час голосування і виставленні оцінок журі під час захисту конкурсних проектів, а також бути присутнім при обробці фінальних протоколів журі.

«Ми із задоволенням беремо участь у проектах, спрямованих на розвиток молодих талантів. Для мене особисто велика честь представити компанію Baker Tilly як аудитора даного конкурсу і підтвердити прозорість його результатів »- зазначила Олена Каскінен, представник центру Baker Tilly.

STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL пройде 24 листопада в AKKO International (просп. Перемоги, 40-Б, м Київ) з ​​9:00 до 20:00. < / p>

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. При реєстрації використовуйте промокод SF 2018 . Реєстрація на STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL

Організатором конкурсу виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, за підтримки Групи Метінвест, компаній GreenCoat / SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla / Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale, а також Національної спілки архітекторів України.