Компанія Baker Tilly виступить аудитором на фіналі STEEL FREEDOM 2019

26 листопада, 2019
#

Основні завдання аудитора - підтвердження прозорості та коректності проведення підрахунку голосів журі відповідно до методології та критеріїв конкурсу STEEL FREEDOM.

Представник Baker Tilly буде здійснювати контроль під час голосування і виставленні оцінок журі під час захисту конкурсних проектів, а також буде присутнім при обробці фінальних протоколів журі.

«Ми із задоволенням беремо участь у проектах, спрямованих на розвиток молодих талантів. Для мене особисто велика честь представити компанію Baker Tilly як аудитора даного конкурсу і підтвердити прозорість його результатів »- зазначила Олена Гармай, керівниця Освітнього центру Baker Tilly.

 

30 листопада відбудеться фінал конкурсу в рамках STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL, де 20 команд фіналістів презентують свої проекти членам журі та гостям заходу. В результаті голосування журі будуть визначені переможці.

 

Дата проведення STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL: 30 листопада з 10 до 20:00.
Місце проведення: Депо Конференц Хол (м. Київ, вул. Антоновича, 52). 
Вхід вільний за умови реєстрації. Реєстрація.

Організатором фестивалю STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL та Національного студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український центр сталевого будівництва, місія якої просування сталі, як кращого матеріалу в будівництві та реконструкції об'єктів нерухомості.
Генеральний партнер конкурсу STEEL FREEDOM - Група Метінвест.
Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР, Protan, Veka.
За підтримки: Національної спілки архітекторів України.