Ревіталізація міського простору: учасники STEEL FREEDOM розроблять проект багатофункціонального спортивно-навчального комплексу в металевому каркасі

11 серпня, 2020

Другою конкурсною категорією стала розробка концептуального проекту у м. Івано-Франківськ

#

Учасникам STEEL FREEDOM 2020 належить створити проект багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ (вул. Індустріальна, 34). Площа забудови  3500 м2. Максимальна кількість поверхів – 5.

Створення «Багатофункціонального спортивно-навчального комплексу» - це розвиток спортивної інфраструктури в місті, можливість організації тренувального процесу. Ревіталізація міського простору зумовлена розвитком території колишньої промислової зони, яка активно розвивається і розташована в центральній частині міста (15 хв. пішки від центру).

Зовнішній периметр та будівля комплексу мають бути органічно інтегровані у зовнішній ландшафт з локальними зонами зручних та сучасних спільних просторів для різних категорій відвідувачів.

Багатофункціональний спортивно-навчальний комплекс має включати: спортивну та адміністративну частини, гуртожиток, готель, їдальню, ресторацію, освітню частину.

Завантажити конкурсне завдання

 

Вихідні дані для розробки проекту надані девелопером проекту - DC Evolution.

Цього року на розгляд студентам архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM 2020 ми пропонуємо об’єкт ревіталізації міського простору. В 15 хвилинах від центру міста, на околиці промислової зони має з’явитися багатофункціональний спортивно-навчальний комплекс, що стане прикладом справжньої ревіталізації, адже проект спонукатиме до пожвавлення міського простору і розкриття нових можливостей старих територій і будівель. Цей проект не тільки стимулюватиме джентрифікацію прилеглої території, а й дасть поштовх розвитку спортивної інфраструктури в місті. Ми переконані, що саме молодь якнайкраще знає, як мають розвиватися міста та проекти в них – це завжди свіжий та нестандартний погляд у майбутнє, а у випадку з конкурсом STEEL FREEDOM 2020 ще й спроба подивитися на використання звичних матеріалів під іншим кутом та можливість створити нетривіальний об’єкт.

Андрій Рижиков, СEO і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution