Компанія AVR Development провела архітектурну екскурсію реалізованими об'єктами у Львові

16 березня, 2021
#
AVR Development, партнер конкурсу #steelfreedom, подарувала двом командам учасникам конкурсу незабутню екскурсію по об'єктам компанії у Львові.

Переможцями у номінації стали команди I-968 - Альошина Вікторія, Усик Юрій, Левицький Олександр (Національний університет «Львівська політехніка») та М-301 - Хомич Єлизавета (Національний університет Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка).

6-7 березня 2021 року спеціалісти та автори реалізацій AVR Development провели для переможців екскурсію та поділилися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва знакових об'єктів у Львові: Місто Трав, Кінескоп, Технопарк, Форум, Центр Шептицького, Колегіум, школа КМДШ.
Для молодих спеціалістів це була чудова можливість поспілкуватися із ведучими архітекторами та відчути себе частиною молодої та інноваційної команди фахівців.

"Екскурсія від компанії AVR Development до Львову виграна на архітектурному конкурсі Steel Freedom стала по справжньому захоплюючою  та надихаючою подією цього вікенду. Незважаючи на мінливу львівську погоду ми були по справжньому у рідній стихії. За всього лише два дні нам вдалося відвідати 7 визначних архітектурних об’єктів сучасного Львову, де провідні архітектори AVR – керівники проєктів особисто презентували нам свої громадські та житлові будівлі, ділячись досвідом та відповідаючи на всі запитання, що виникли. Завдяки цьому ми відчули неймовірний калейдоскоп вражень то у ролі студентів (чи проректорів) Українського католицького університету, то у ролі покупців елітного житла у центрі Львову. У неформальному спілкуванні нам вдалося обговорити як архітектурні ідеї так і деякі нюанси та колізії, що завдячуючи креативним прорабам та іншим учасника будівництва вносять свій шарм у будь-який проєкт. Ця подія, насправді, залишає у нас лише позитивні враження від привітності архітекторів AVR та кількості побачених недавно збудованих, але вже знакових та впізнаваних для Львову споруд", - розповіла Хомич Єлизавета, призерка конкурсу та Павло Семко, куратор конкурсних команд з Національного університету Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка.


"Наша команда відвідала екскурсію від компанії AVR Development у Львові, яку ми виграли в конкурсі Steel Freedom. Програма туру була ретельно спланована та добре організована. Компанія AVR організувала нам екскурсію по визначних будівельних об’єктах Львову, які є їхніми творіннями. Зокрема, першого дня, після гостинного прийому нашої команди в офісі AVR та смачного сніданку, ми вирушили в нашу архітектурну подорож. Цього дня нам випала можливість побувати елітних житлових комплексах та спорудах громадського призначення, які зачаровують своєю вишуканістю, складністю архітектурних і конструктивних форм та багатофункціональністю. Другий день наших архітектурних пригод, ми провели на території центру Шептицького та школи КМДШ, де нас познайомили з особливостями проектування сучасних шкіл та університетів. Протягом вікенду, нас також знайомили з визначними особистостями, які роблять вагомий вклад у розвиток архітектури. Командна робота та професіоналізм компанії AVR залишили нам теплі спогади та неоціненний досвід, для нашого подальшого розвитку, як провідних архітекторів та конструкторів", - поділилися враженнями призери конкурсу Альошина Вікторія, Усик Юрій, Левицький Олександр з Національного університету «Львівська політехніка».

Фотозвіт з екскурсії.

 

AVR Development – архітектурно-інжинірингова компанія, історія заснування якої починається ще з 2006 року. Компанія має досвід у проєктуванні житлових будинків та комплексів, громадських будівель, комплексів змішаного використання, освітніх закладів, медичних закладів, готельно-рекреаційних комплексів, торгівельно-офісних  центрів.

Наша ціль - створювати тільки якісну, функціональну, новітню, естетичну архітектуру, яка гармонійно співіснує із середовищем та впливає на світобачення кінцевого споживача - людину, яка і є у центрі всього.

Основна цінність – це відчуття та емоції людей, які будуть перебувати у, створеному нами, просторі. Наше місто комфортне, естетичне та впізнаване!