AVR DEVELOPMENT презентує навчальну лекцію на прикладі бізнес-центру Технопарк у Львові

12 вересня, 2021
Компанія AVR Development, партнер конкурсу, поділиться досвідом зі студентами по проектуванню та реалізації знакового об'єкту бізнес-центру.
#
У відео Володимир Йосипчук, головний архітектор, співзасновник архітектурно-інжинірингової компанії AVR Development та член журі #steelfreedom 2021 та Віталій Квич, провідний архітектор AVR Development у відео розповідають про технології та побудову визначного бізнес-центру.

Мінімалізм – мати менше, бути більшим! Існуюча будівля Технопарку запроектована раніше і виконувала промислову функцію. В цілому будівля складається із модуля вікна
та простінку, який задає параметричну структуру фасаду. Конструктив фасаду розроблено із застосуванням рішення вентильваного фасаду та матеріалом оздоблення – фіроцемент. Мотивом фасаду є модульний ритм та глибина фасаду – 300 мм. Основний акцент буде відігравати панорамний, скляний ліфт, який виходить за рамки споруди та розбиває її на дві частини. У темний час доби ніші вікон підсвічені із певним кроком, що підкреслить чітку структуру фасаду. У дворі передбачається спорудження примикаючого об’єму, який буде слугувати додатковим входом.


А ми нагадуємо, що реєстрація конкурсних команд діє до 30.09 ➡️ https://steelfreedom.ua/register-comand.html
Беріть участь у конкурсі та втілюйте свою мрію у життя!