AVR Development підтримує Steel Freedom

04 жовтня, 2022
#

Компанія @avr_development в цей не простий період українського життя продовжує свою місію партнера конкурсу #steelfreedom, і традиційно відзначить кращих учасників конкурсу архітектурною мандрівкою об'єктами у Львові!

 

Дві команди-учасники конкурсу, які розробили найцікавіші на наш погляд проекти поїдуть до Львова та побачать на власні очі як будуються знакові об'єкти, а архітектори поділяться особливостями проектування та реалізації проектів.

 

AVR Development – архітектурно-інжинірингова компанія, історія якої починається ще з 2006 року. Компанія має досвід у проєктуванні житлових будинків та комплексів змішаного використання, громадських будівель, освітніх та медичних закладів, готельно-рекреаційних комплексів, торгівельно-офісних центрів.

 

Наша ціль - створювати максимально якісну, функціональну, новітню, естетичну архітектуру, яка гармонійно співіснує із середовищем та впливає на світобачення кінцевого споживача - людину, яка і є у центрі всього.

 

«Для нас важливо надихнути та морально підтримати молодих архітекторів, котрі знайшли час та натхнення долучитися до проекту відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь. Ми віримо, що завдяки активним та ініціативним спеціалістам українська державність швидше переможе ті виклики, котрі постають на її шляху!» - команда AVR Development.