AVR development організувала архітектурну екскурсію у Львові для призерів конкурсу

24 січня, 2022
#

Компанія AVR development, партнер конкурсу, організувала практичну архітектурну екскурсію об'єктами нерухомості, які були запроектовані спеціалістами компанії.

Kivsh, КМДШ, Jam Factory, ЖК "Містечко Підзамче", Технопарк, Viking Park, Forum Apartments, ЖК "Сіті", Колегіум УКУ, Центр Шептицького - це не весь перелік об'єктів де побували молоді спеціалісти у супроводі архітекторів, замовників та авторів реалізацій,  які поділились своїми практиками та технологіями, застосованими під час будівництва.
Також студенти побачили на власні очі процес будівництва та як зводяться нові сучасні будови.

Серед запрошених призерів до Львова стали команди та проекти, які були обрані AVR development, як кращі на думку спеціалістів компанії, а саме:
1. Муса Гейдаров, Ярослав Нагородний, Марія Гусак, Олександра Шпетна, Стефанія Олійник з Київського національного університету будівництва та архітектури (команда B-806)
2. Арина Бакун, Ілля Лесів з Одеської державної академії будівництва та архітектури (C-292)
3. Владислав Борейчук, Юлія Занько, Ольга Бойко, Олександр Гела з Національного університету «Львівська політехніка» (C-951)

 

"Ці вихідні були насиченими екскурсією по об'єктах, якими ми гордимося. За три дні, ми встигли поділитись досвідом з учасниками Steel Freedom. За час екскурсії, ми ближче познайомились з молодими колегами, та були приємно здивовані їхньою освіченістю та допитливістю. Ми переконані, що з такими архітекторами Україна має хороші перспективи в царині архітектури", - прокоментували спеціалісти AVR development.