AVG Group нагородить спеціальним призом учасників STEEL FREEDOM 2020

06 листопада, 2020
#

Проєктна компанія AVG вже третій рік поспіль підтримує найбільший студентський конкурс SteelFreedom. Цього року, команда конкурсантів, що вразить своїми стилістичними чи технологічними рішеннями отримає від AVG Group спеціальний приз – окуляри віртуальної реальності, що дозволять відтворювати та презентувати об’єкти будівництва на новому рівні!

 

Олександр Максімов, головний архітектор проєктів групи компаній AVG та член журі конкурсу SteelFreedom, окреслив головні нюанси конкурсу, на які варто звернути увагу учасникам:

«Важливою складовою конкурсу SteelFreedom є робота у команді. Під час навчання, на жаль, колаборації не приділяється достатньо уваги.

Знаходити баланс між яскравою архітектурою та вивіреними конструктивними рішеннями – один із головних аспектів при підготовці конкурсного завдання.

Також, варто відзначити, що кожного року рівень учасників зростає. Фактично, фіналісти SteelFreedom одразу отримують запрошення проєктних компаній на стажування та подальше працевлаштування. Тож, яскраві проєкти можуть стати першим кроком до професійного успіху».