АрхКлуб УЦСС - BIM в проектуванні. Реальний український досвід

12 березня, 2019
#

Український Центр Сталевого Будівництва запрошує архітекторів, проектувальників і замовників будівництва відвідати захід, присвячений темі BIM (Building Information Modeling) в проектуванні будинків, в рамках Архітектурного клубу УЦСС.

Дата і час проведення: 9 квітня, 19:00 - 21:00

Місце проведення: Klitchko Expo, вул. Велика Васильківська, 55

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Реєстрація


На реальних українських та зарубіжних кейсах спікери представлять можливості ефективного використання BIM-технологій проектування в комерційній, житлової та промислової нерухомості, а також взаємодія всіх учасників процесу.


Українські компанії все частіше використовують BIM-технології в проектуванні, що дозволяє здійснити збір та комплексну обробку архітектурно-конструкторської, технологічної, економічної та іншої інформації про будівлю. При інформаційному моделюванні, як підході до управління життєвим циклом будівлі, будівельний об'єкт розглядається і проектується як єдине ціле і зміна будь-якого параметра призводить до автоматичної модифікації інших складових об'єкта (наприклад, зміна креслень, візуалізації, специфікації, календарного графіка та ін.).


Офіційним партнером Архклуба УЦСС виступає компанія АРКАДА - постачальник ПО для будівельної галузі. Компанія забезпечує постачання і впровадження програмних комплексів для проектування і розрахунків, виробництва і монтажу будівельних конструкцій, управління будівельними роботами, а також впровадження BIM-технологій.

В разі виникнення питань звертайтесь за тел .: +38 (044) 280-18-20