Архітектурна подорож до Копенгагену: здійснена ще одна мрія студентки

13 жовтня, 2021
#

Archimatika, партнер конкурсу в особі Дмитра Васильєва, відзначила кращий проект стадіону за версією компанії та подарувала незабутню архітектурну подорож до Копенгагену. Призером стала команда М-301 у складі конкурсантки Єлизавети Хомич та куратора Павла Семко з Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка.

 

Єлизавета Хомич, студентка НУ Полтавська Політехніка, срібна призерка Steel Freedom 2020:


"Участь у Steel Freedom 2020 залишила у нас величезну кількість яскравих емоцій. Однією з найяскравіших із них став виграш архітектурної подорожі у місто Копенгаген, від партнера конкурсу - провідної архітектурної компанії України Archimatika.

І нещодавно це нарешті сталося! Ми змогли насолодитися красою північної архітектури столиці Данського королівства. Міста, де тісно переплетені вікові традиції, будинки, що ніби вийшли із казок Андерсена та сучасна скандинавська архітектура майбутнього - поєднання комфорту, останніх технологій та натуральних природних матеріалів. Віримо, що можливості, які дає конкурс Steel Freedom та його партнери надихнуть учасників на нові перемоги!"

Фотозвіт у Facebook.Нагадуємо, що у конкурсантів 2021 також є можливість виграти окрім головного призового фонду у 150 тисяч гривень, ще і призи від партнерів конкурсу. 
Деталі у новинах на сайті. 

Останній дедлайн по подачі конкурсного проекту на сайт - 1.11 (до 12:00).
Фінал конкурсу з онлайн-трансляцією відбудеться 27.11 у Києві. 

Успіхів та перемог учасникам!