Артем Білик виступив з лекцією в рамках фестивалю CANactions 2014

16 травня, 2014

15 травня в рамках Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2014 керівник Інженерного Центру УЦСС Артем Білик виступив з лекцією на тему «Сталь в сучасній архітектурі міста».

#

Виступаючи перед широкою аудиторією, Артем Білик показав весь шлях становлення стали як незамінного матеріалу в житті людей з моменту її появи в стародавні часи до застосування металевих конструкційних рішень в сучасних міських будівлях.

«Сталеві конструкції зіграли ключову роль у світовій архітектурі, - зазначив Артем Білик. - Якби не сталь і її конструкційні властивості, то творчість архітекторів було б істотно більш обмежена в польоті фантазії, а людство залишилося б без таких архітектурних шедеврів як Ейфелева вежа, Емпайр стейт білдінг, Бурдж Халіфа і багатьох інших ».

На думку спікера в майбутньому сталь буде знаходити все більше застосування в архітектурних та інженерних спорудах по всьому світу.

Нагадаємо, що Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2014 проходить з 12 по 17 травня на Арт-заводі Видубичі, а офіційним партнером заходу в цьому році виступив Український Центр Сталевого Будівництва.

< / p>