Учасники STEEL FREEDOM вперше розроблять проект житла в сталевому каркасі

20 вересня, 2017
Однією з конкурсних категорій STEEL FREEDOM 2017 стала розробка проекту житлового комплексу категорії бізнес-клас з паркінгом в Києві від компанії Arricano
#
В рамках конкурсного завдання студентам належить реалізувати проект житлового комплексу в дліннопролетной схемою, зробивши акцент на виразною архітектурі і можливості створення концептуальних просторів - холу, експлуатованої покрівлі. Конкурсним завданням також передбачено розробку паркінгу в металевих конструкціях, один з фасадів якого в майбутньому зможе стати не тільки звуковим бар'єром між галасливою автомагістраллю і комплексом, а й візитною карткою проекту.

При реалізації проекту в першу чергу конкурсанти повинні показати сучасні архітектурні рішення в житловому комплексі та паркінгу, а також приділити особливу увагу розробці символу вхідної групи майбутнього житлового комплексу, що об'єднує в собі історію річки Почайна, озера Йорданське.

Другий вагомою завданням є застосування металоконструкцій в каркасі будівель житлового комплексу та паркінгу.

«В Arricano проекти по роботі з майбутніми фахівцями галузі, сьогоднішніми студентами, - це один із напрямів соціальної діяльності компанії , яке приносить відчутні результати, дає можливість усвідомленого вибору майбутньої професії та забезпечує якісний старт для профільних фахівців. Ми з інтересом надали об'єкт для розробки на конкурс, тому що очікуємо від учасників інноваційних, сміливих, креативних рішень з використанням нових технологій в девелопменті, - повідомив Михайло Меркулов, CEO Arricano Real Estate PLC. - У сучасному світі, коли темп життя збільшився, всі хочуть працювати з професіоналами. Конкурс STEEL FREEDOM дає шанс молодим активним студентам на прикладі реальних проектів спробувати свої професійні сили, застосувати знання і креатив на практиці, а також отримати зворотній зв'язок від експертів. У компаній-учасниць та організаторів є можливість впливати на розвиток професійних компетенцій завтрашніх фахівців - і в цьому велика соціальна значимість таких проектів ».

Нагадаємо, що реєстрація команд для участі триватиме до 26 жовтня. Фінал STEEL FREEDOM 2017, в рамках якого пройде захист проектів фіналістів і будуть визначені переможці конкурсу, відбудеться 25 листопада.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.