Armstrong допоможе конкурсантам STEEL FREEDOM 2014 за вибором інтер'єрних рішень

15 вересня, 2014
Світовий лідер у виробництві високоякісних підлогових покриттів і стельових систем для дому та громадських приміщень компанія Armstrong приєдналася до партнерів STEEL FREEDOM 2014.
#

Завдяки широкій гамі кольорів і стилістичних рішень продукції Armstrong, учасники STEEL FREEDOM 2014 зможуть реалізовувати практично будь-які інтер'єрні ідеї при виконанні конкурсних завдань.

«Унікальною особливістю архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM 2014 для нас є те, що проекти переможців мають високі шанси на реалізацію в життя, в той час коли в більшості аналогічних конкурсах проекти залишаються лише на папері, - зазначив Глава Представництва Armstrong в Україні і країнах СНД Василь Негребецький. - Компанія Armstrong пропонує сучасні дизайнерські покриття для підлоги і підвісні стелі, а молоді студенти відкриті для нових нестандартних рішень, тому ми вирішили підтримати даний захід ».

Працюючи над завданнями конкурсу, студенти зможуть скористатися всім спектром професійної підтримки Armstrong. Крім інформаційних матеріалів з покриттям підлоги і стельових систем, помічником учасників стане працює в компанії гаряча лінія, на якій фахівці Armstrong надаватимуть консультаційну підтримку з будь-якого питання застосування матеріалів.

Довідка

Armstrong World Industries Inc - північноамериканський холдинг включає в себе 33 заводу і понад 100 представництв в світовому масштабі, в т.ч. в Києві. Armstrong випускає різноманітні високоякісні покриття для підлоги і стельові системи для дому та громадських приміщень. Компанія є світовим лідером в обох напрямках. Загальний оборот компанії перевищує 3 мільярди доларів, а кількість співробітників складає більше 10 000 чоловік.