Archimatika здійснила мрію студентів на Експо 2020 у Дубаї

31 січня, 2022
#

Постійний учасник журі конкурсу Steel Freedom, компанія Archimatika, за кращі архітектурні рішення подарувала призерам конкурсу архітектурну подорож на Експо 2020 до Дубаю.

Олена Мелешко (проект C-423, культурний центр) та Микита Лисенко (проект B-963, бізнес-центр) з Київського національного університету будівництва та архітектури відвідали всесвітню виставку в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Олена Мелешко розповідає про подорож:

"Менше тижня пройшло, як ми повернулись з поїздки на Експо-2020 і я досі під враженням. Ми думаємо, що місто майбутнього станеться років через 100, але після Експо стає зрозумілим, що це в світі вже сталось. І від існування цього майбутнього в нашій реальності, нас відділяє лише бажання та наша фантазія.
Архітектор має як губка вбирати в себе все цікаве навколо, і чим більше різноматнітного є в нього в всередині, тим якісніший та цікавіший проект він може створити, а Експо якнайкраще для цього підходить.
Подякувала за такий досвід @steelfreedom та @archimatika, та хочу побажати всім бути відкритими до можливостей та світу, бо він магічний ❤️"

 

Микита Лисенко про враження від поїздки:

"Щось відбувається, бо щось відбувається, бо щось відбувається.
А події останнього часу розділили життя на До та Після.

Нещодавно я став частиною ультракультурного суспільства.
На моїх очах Весь Світ об’єднався в одному місті, в місті шаленого темпу, різних людей, смачних забігалок і суворих законів. Більше неможливо це розбачити.
@steelfreedom - не просто платформа чи конкурс, це багатовимірний простір, люди в якому закликають інших людей до Руху, Стійкості, до Можливостей. Тож варто хоч спробувати.
І я пишаюсь тим, що маю право і честь стояти в одному ряду зі світлими, молодими, шаленими головами @elena.meleshko @borovyk.d & co.

Що стало зрозуміло точно і остаточно, так це те, що досить гратися з фасадами. Архітектура і ландшафт вирішують задачі і мають відповідати на питання однозначно.
Якщо Ідея пронизує простір як струна, то вона дзвенить хоч в штукатурці, хоч в металі.
Щоб точніше передати масштаб моїх вражень скажу так: "Я готовий повзти по битому склу, аби навчитись і продовжувати будувати світ, якого ми з Вами варті."

Окреме місце в цих подіях займає той чиє ім’я починається на Д, а закінчується на Митро @dmitryvasyliev і команді @archimatika, які без зайвих слів зрозуміли все, що я там понамальовував. Це було приголомшливо. Подякував☺️
І нічого б не вийшло без моїх друзяк, які вірили і підтримували."

Фотоальбом.