ADEBUS, міжнародна школа бізнесу для архітекторів та дизайнерів, партнер конкурсу

29 вересня, 2021
ADEBUS запроваджує власну номінацію з призом у вигляді навчання для учасників конкурсу Steel Freedom та запрошує на ексклюзивну онлайн-лекцію для всіх студентів 
#

Кращий конкурсний проект за версією представників ADEBUS, міжнародної бізнес-школи для власників, керівників архітектурних бюро та дизайн студій отримає навчання у подарунок від партнера.

 

ADEBUS запрошує на ексклюзивну онлайн-лекцію "Бізнес-моделі в архітектурі" всіх студентів та учасників конкурсу.
Дата та час: 18.10.2021, 16:00
Обов‘язкова реєстрація: https://forms.gle/ZgJaDx2oKFqVieqEA
Лектор: Катерина Пилипчук, викладач школи бізнесу ADEBUS, виконавчий директор українського підрозділу міжнародної федерації нерухомості FIABCI-Ukraine

Аудиторія дізнається:
Як створювати додаткову цінність своїм продуктом чи послугою та відкрити нову справу. Що таке канали збуту, та як побудувати взаємовідносини з клієнтами, якими ресурсами володіє кожний випускник. Що є головною цінністю бізнесу.

 

ADEBUS — Міжнародна бізнес-школа для власників, керівників архітектурних бюро та дизайн студій. Має інноваційний формат навчання, цілеспрямовано розроблений для спеціалістів галузі. Досвідчений викладацький склад та програма навчання, що створена і адаптована з урахуванням ситуації на ринку, надають можливість удосконалювати свій бізнес та правильно будувати процеси в колективі.


UPDATE!

Відеозапис: https://youtu.be/GelAfUkLArg