11 провідних архітекторів і фахівців у сфері нерухомості України увійшли до складу журі STEEL FREEDOM 2017

22 серпня, 2017
Журі національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2017 буде представлено родину авторитетними українськими архітекторами і чотирма провідними експертами в сфері консалтингу, будівництва і нерухомості.
#

Оцінка студентських робіт членами журі під час півфіналу та фіналу STEEL FREEDOM є ключовим фактором, що визначає перемогу проектів в архітектурному конкурсі.

«Для нас важливо підтримувати творчу ініціативну молодь. STEEL FREEDOM - єдиний щорічний конкурс, який безпосередньо пов'язаний з великими об'єктами архітектури в Україні. У світовій архітектурній практиці будівлі найскладніших форм виконані в металі. Тому що метал - це інструмент звільнення фантазії архітектора, - розповів Дмитро Васильєв , головний архітектор проектів архітектурного бюро ARCHIMATIKA. - Хочеться побачити проекти з максимальною реалізацією свободи, яку дає архітекторам метал. Це можуть бути несуча система, великопрогонові покриття, складні параметричні форми і фасади-оболонки і інше ».

«Для нас, як організаторів конкурсу, вкрай важливо, щоб перемогли дійсно кращі роботи, максимально об'єктивно оцінені професіоналами галузі, - повідомив Виконавчий директор УЦСС В'ячеслав Колісник . - Цього року ми продовжили традицію STEEL FREEDOM і запросили виступити членами журі кращих фахівців в сфері архітектури та нерухомості ». До складу журі STEEL FREEDOM 2017 увійшли:
Олександр Носаченко, керуючий директор Colliers International в Україні
Олексій Образцов, директор архітектурної майстерні «АрхОбраз» (м Дніпро)
Андрій Пашенько, керівник архітектурної майстерні «А. Пашенько »
Анна Бондар, архітектор, мистецтвознавець, Адміністрація Президента України
Віталій Бойко, засновник компанії Urban Experts і NAI Ukraine
Дмитро Васильєв, співзасновник і головний архітектор компанії ARCHIMATIKA
Ігор Мельник, партнер і віце-президент компанії UTG
Олег Волосовський, засновник і головний архітектор Loft Buro
Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE в Україні
Сергій Целовальник, заслужений архітектор України
Сергій Юнаков, заслужений архітектор України, засновник архітектурного бюро YUNAKOV Architects

Відзначимо, що STEEL FREEDOM 2017 традиційно стартує 1 вересня , а переможці архітектурного конкурсу будуть визначені в рамках фіналу, який пройде в Києві 25 листопада 2017 року.